3 najpredávanejšie bezpečnostné dvere

Pri rozhodovaní, aké bezpečnostné dvere do bytu vybrať, hrá dôležitú úlohu aj ich vzhľad. Ponuka je naozaj široká, a tak si môžete vybrať z množstva farieb a dekórov tie. Aby sme vám rozhodovanie trochu uľahčili, prinášame vám výber bezpečnostných dverí, ktoré sú u našich zákazníkov najpredávanejšie. 

1. Elegantné dvere Dub ARTISAN

Tieto bezpečnostné dvere do bytu sme vám nedávno predstavili ako novinku a hneď na to sa stali našim bestsellerom. A nie je sa ani čomu čudovať. Interiérový dizajn aktuálne hlási návrat k prírode a bezpečnostné dvere vo farbe dubu sú presne tým prvkom, ktorý sa k tomuto konceptu dokonale hodí. Tieto bezpečnostné dvere sú elegantné a zároveň pôsobia veľmi luxusne. 

Bezpečnostné dvere s tromi pásmi / javor - F1/A

Dub ARTISAN

Bezpečnostné dvere Securido F3/S

už od 719€ s DPH  + montáž

2. Moderné dvere Antracit 

Bytové dvere vo farbe antracit sú našim druhým najpredávanejším modelom. Tento dekór je veľmi moderný a zároveň nadčasový. Jednoducho sa kombinuje s ostatnými prvkami interiéru a je obľúbený nielen v domácnostiach, ale tiež je jasnou voľbou pre kancelárie. Bezpečnostné dvere v tejto farbe vám pomôžu vytvoriť elegantný a sofistikovaný dojem. 

Bezpečnostné dvere hladké / antracitová - F3/E

hladké / antracitová

Bezpečnostné dvere Securido F3/E

už od 719€ s DPH  montáž

3. Bezpečnostné dvere v dekóre Orech / Elegant

A trojicu našich najpredávanejších bezpečnostných dverí uzatvárajú dvere Orech / Elegant. Luxusné vchodové dvere, ktoré už na prvý dojem pôsobia veľmi elegantne. Pôsobivá je štruktúra dekóru, ktorá strieda tmavšie a svetlejšie miesta. Pokiaľ hľadáte vstupné dvere, ktoré pôsobia nápadnejším dizajnom, tento dekór je pre vás skvelá voľba. 

Bezpečnostné dvere elegant / orech - F5/B

elegant / orech

Bezpečnostné dvere Securido F5/B

už od 719€ s DPH  montáž

Vytvorte harmonický celok

Vchodové bezpečnostné dvere by mali jednak plniť svoju funkciu a tiež by mali dizajnovo zapadnúť do vášho interiéru. Aby spolu všetko pekne ladilo, pri výbere dverí vychádzajte z farby vašej podlahy a tiež farby stien a nábytku. Dôležitý je tiež výber materiálu a povrchová úprava. 

Nechajte si poradiť

Pokiaľ sa stále rozhodujete, aké bytové dvere zvoliť, neváhajte nás kontaktovať. Náš tím má bohaté skúseností s predajom bezpečnostným dverí a pomôže vám vybrať tie pravé. Zavolajte nám, alebo navštívte priamo našu prevádzku.